Logo fimry Unam
English version
Strona główna Mapa strony Kontakt
O firmie


UNAM jest firmą produkcyjno-usługową w branży narzędziowej i metalowej. Oprócz głównej siedziby, która mieści się w Złotowie, firma posiada również zakład produkcyjno-usługowy w Wieleniu na ul. Przemysłowej.

Początki działalności sięgają 1992 roku. Głównym tematem produkcji było projektowanie i produkcja wykrojników, tłoczników i form wtryskowych. Zdobyte doświadczenie oraz ciągły rozwój firmy pozwoliły na rozszerzenie oferty o obróbkę plastyczną metalu i wtryskiwanie tworzyw sztucznych.

Współpraca z wyspecjalizowaną kadrą techniczną w połączeniu z precyzją i wysoko wykwalifikowanym zespołem pracowników, oraz rozbudowującym się parkiem maszynowym i bogato wyposażoną narzędziownią pozwala nam na łatwe dostosowanie potencjału firmy na ukierunkowane potrzeby klienta.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wykwalifikowanej kadrze i bogatemu parkowi maszynowemu możemy terminowo realizować wszystkie zlecenia.

Naszym podstawowym celem jest wysokiej jakości wyrób finalny, wyprodukowany w oparciu o nowoczesne technologie oraz sprawność obsługi, a przez to uzyskanie zadowolenia klientów krajowych jak i zagranicznych.


 
Kontakt


UNAM Andrzej Młynarski

Ul. Okrężna 2
77-400 Złotów

Tel. +48 67 263 52 33
Fax. +48 67 263 52 33

http://www.unam.pl

e-mail: unam@unam.pl